Super Shooter

Gry statki kosmiczne online – Super Shooter – Graj za darmo w gry statki online kosmiczne strzelanki dla dzieci. Zaczynając grę online musisz wybrać stopień trudności, jeśli wcześniej nie grałeś w tą kosmiczna grę, to zacznij od najłatwiejszego. Następnie musisz stworzyć swój profil, podaj nazwę pilota statku kosmicznego, umożliwi ci to zapisywanie stanu gry miedzy misjami. Do gry będziesz mógł powrócić kiedy tylko zechcesz, bez konieczności zaczynania od nowa. W darmowej grze online masz do ukończenia 25 trudnych poziomów. Aby ukończyć każdą misje musisz zniszczyć wszystkie nadlatujące statki wroga. Za zdobyte punkty w misjach, możesz modernizować swój statek bojowy np: ulepszając swoją broń, lub zwiększając pancerz swojego kadłuba. Zagraj w inne gry dla dzieci online na stronie z darmowymi grami.

Gry statki kosmiczne

Zagraj w fajne gry kosmiczne statki na stronie www-gry.pl. W grze o statkach sterujesz myszką. Statkiem kosmicznym możesz poruszać się we wszystkich kierunkach. Staraj się manewrować statkiem tak, aby uniknąć zderzenia, a najlepiej zniszczyć każdy zbliżający się statek wroga.

Fajna kosmiczna strzelanka online w której niszczysz statki wroga. Zniszcz wszystkie atakujące statki wroga, ulepszaj broń i staraj się zdobywaj jak najwięcej punktów doświadczenia. Lepsza broń pozwoli ci na ukończenie trudniejszych misji. Postaraj się ukończyć wszystkie 25 poziomów i być najlepszym. Stwórz swój własny profil, który zostanie zapisany i będzie możliwa kontynuacja gry w innym czasie.